Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Materiał opracowany przez Konsorcjum „Jakość Tradycja 2014- 2020” producentów “AGRO-DANMIS” Gramowscy spółka jawna oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „VITACORN” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3 „Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych” poddziałanie 3.2 „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020"

Dowiedz się więcej
50 lat tradycji
wytwarzania
50 lat tradycji
wytwarzania
50 lat tradycji
wytwarzania
50 lat tradycji
wytwarzania
4 maja 2022

Kózka Danka odwiedza przedszkola

Kózka Danka rozbrykała się na wiosnę i postanowiła odwiedzić najbardziej wymagających smakoszy czyli dzieci. Wybraliśmy aż 1000 przedszkoli do których zawitamy!

Chcemy w ten sposób szerzyć świadomość o zdrowym odżywianiu i kształtować zdrowe nawyki już od samego początku edukacji. Wiemy, jak powszechnym problemem jest nietolerancja krowiego nabiału oraz o ile bardziej korzystne dla funkcjonowania naszego organizmu są właściwości mleka koziego i wyrobów z niego.

 
 
 
 

Dlatego, do przedszkoli wysyłamy kolorowanki edukacyjne opowiadające historię o kózce Dance i jej dobrych dla naszego zdrowia mocach. A dla rodziców i nauczycieli dołączamy również broszurę edukacyjną i scenariusze zajęć z dziećmi.

Mamy jeszcze w planach konkurs dla przedszkoli, w którym do wygrania będą KOZACKIE nagrody!