Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Materiał opracowany przez Konsorcjum „Jakość Tradycja 2014- 2020” producentów “AGRO-DANMIS” Gramowscy spółka jawna oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „VITACORN” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3 „Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych” poddziałanie 3.2 „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020"

Dowiedz się więcej
50 lat tradycji
wytwarzania
50 lat tradycji
wytwarzania
50 lat tradycji
wytwarzania
50 lat tradycji
wytwarzania
20 lutego 2022

Piszą o nas – artykuły kulinarne o naszych produktach podbijają prasę kulinarną!

Wiedza i świadomość na temat naturalnych, zdrowych i nieprzetworzonych produktów powinna być coraz większa. Nie bez przyczyny mówi się przecież: „jesteś tym, co jesz”.

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak jakość żywności, którą spożywamy, mocno wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Dlatego bardzo się cieszymy, że w prasie i wielu branżowych czasopismach pojawiają się wzmianki na temat naszych zdrowych specjałów – kozich serów, twarogów, czy olejów tłoczonych na zimno.

Dobrze jest wiedzieć więcej, zatem w poszukiwaniu ciekawych informacji na temat samych produktów oraz przepisów i inspiracji kulinarnych warto sięgnąć po takie periodyki, jak: Moje Gotowanie, Zdrowie na Talerzu, Zdrowie z Natury.

Znajdziecie tam wiele pomysłów na to, jak w sposób kreatywny wykorzystać w kuchni oleje tłoczone na zimno i kozie sery. Dowiecie się, jak przyrządzić szybkie, zdrowe, pożywne i przepyszne dania, które nadadzą się na śniadanie, obiad, czy kolację.

 
 
 
 

Dowiecie się także, dlaczego naturalna, nieprzetworzona żywność staje dzisiaj tak popularna i o jej pozytywnym wpływie na nasze zdrowie.

Do zobaczenia w kioskach!