Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Materiał opracowany przez Konsorcjum „Jakość Tradycja 2014- 2020” producentów “AGRO-DANMIS” Gramowscy spółka jawna oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „VITACORN” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3 „Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych” poddziałanie 3.2 „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020"

Dowiedz się więcej
50 lat tradycji
wytwarzania
50 lat tradycji
wytwarzania
50 lat tradycji
wytwarzania
50 lat tradycji
wytwarzania
30 kwietnia 2021

Majówka – czas na piknik!

Urlop czas start!

W chwili, kiedy mamy kilka dni oddechu, jeśli aura na to pozwala oraz przy zachowaniu dystansu społecznego, polecamy coś, na co zwykle brakuje nam czasu.

Pora na piknik!
Dla wszystkich spragnionych zaczerpnięcia świeżego powietrza polecamy naszą s bazę smacznych przepisów. Przekąski, desery, sałatki czy dania na zimno czekają na Ciebie.

A nie od dzisiaj wiadomo, że zdrowe i smaczne jedzenie smakuje najlepiej pośród przyrody.

Sprawdź nasze wszystkie przepisy dostępne na https://specjalyregionu.pl/przepisy/, a my życzymy udanego odpoczynku w parku lub na prawdziwym łonie natury.

Zespół Specjały Regionu

 
 

.